CLUB MARK BARVY s.r.o.

Stejně jako šaty dělají člověka, tak i vrchní nátěr vašeho výrobku vytváří první dojem zákazníka o něm. Nezáleží na tom, co vyrábíte. Zda je to autobus, obráběcí stroj nebo lavička do parku. Přestože jste do svého výrobku vložili spoustu píle, energie, času a talentu, vždy před Vámi stojí nelehký úkol. Přesvědčit zákazníka o jeho kvalitě. Jedním z výrazných faktorů, které o této kvalitě vypovídají je vrchní nátěr. Jeho kvalita a vzhled nejen na novém výrobku, ale i po letech. Vzhled a trvanlivost nátěru je jedna z výrazných referencí. Jsme připraveni Vám s tímto úkolem pomoci.

Název CLUB MARK, neboli „klubová známka“, je převzat z hudební tematiky, kde symbolizuje hudební skupiny, které svým přesvědčivým výkonem dosahují maximálního efektu a nepotřebují k tomu stadiónové efekty a výraznou pyrotechniku. Stejně tak my se chceme u našich zákazníků presentovat především kvalitním výkonem.

Naším cílem je nabídnout našim partnerům průmyslové barvy vysoké kvality za atraktivních podmínek pro různé oblasti lakování, jako například pro lakování dopravní techniky, lakování strojů a zařízení, konstrukcí, výrobků z ocele i plastů, designových výrobků a pro další různé aplikace s vysokými nároky na kvalitu a vzhled nátěru.

zavřít

Kontaktní formulář


vyplňte alespoň jeden záznam